Lütfen Bekleyiniz

Online Tahsilat
Bayi/Danışman/Proje Bürosu Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Giriş
Yeni Üye Şifremi Unuttum

Buhar Kazanı El Kitabı İsteği

"WENTA ISI TEKNOLOJİLERİ A.Ş." olarak akılcı mühendislik çözümleri ve inovatif bir yaklaşımla  çağın teknoloji sistemlerini kullanarak yüksek kalitede “buhar jeneratörleri, buhar kazanları, kızgın su kazanları, kızgın yağ kazanları, ekonomizerler, degazörler, kapalı genleşme ve hidrofor tankları” imal ve montajında ülkemiz ekonomisine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Deneyimli mühendislerimiz ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızla "Teknoloji ile iç içe, zaman ile başa baş..." ilkesinden hareketle "ısı" ve "buhar" sektöründe çağın gereksinimlerine uygun imalatlar gerçekleştiriyoruz. 

Rekabet algısının bilgi paylaşıma engel olduğu ne yazık ki bilinen bir gerçektir. Bizler ise Wenta ailesi olarak bilgi ve tecrübenin paylaşıldıkça değer kazandığını düşünüyoruz. Bu yüzden de uzun yıllar ve yoğun bir emeğin birikimi olan "Wenta Buhar Kazanı El Kitabı"mızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Bu işletme el kitabı, tarafımızca yıllarca denenmiş ve olumlu neticeler alınmış yerli ve yabancı dokümanlardan oluşmaktadır.

 

 

"Wenta Buhar Kazanı İşletme El Kitabı"nın hiçbir ücret ödemeden adresinize gönderilmesi için aşağıdaki formu doldurup bize gönderiniz.

 

Adınız Soyadınız :
Mail Adresiniz :
Telefon Numaranız :
Adresiniz :
Mesajınız :
Güvenlik Kodu :
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Aydınlatma Metnini okudum.
Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum


Kişisel Verilerin Korunması - Çerez Politikası