Lütfen Bekleyiniz

Online Tahsilat
Bayi/Danışman/Proje Bürosu Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Giriş
Yeni Üye Şifremi Unuttum

BUHAR OKULU

WENTA Isı Teknolojileri A.Ş. çatısı altında kurulan "WENTA Buhar Okulu"nda, uluslararası düzeyde kabul gören "Buhar Eğitim Programları" vermekteyiz. Sürekli gelişen ve kendini yenileyen sektörümüzde Buhar Eğitim Programı, güvenilir ve tecrübeli personel yetişmesi açısından son derece önemlidir.

Uluslararası standartlarıyla desteklenmiş, gerçeğe dayalı teorik ve pratikle laboratuvar ortamında deneyimleme, test etme yoluyla verilen buhar eğitimimiz; akademik beceriyi, bilgiyi, iş kalitesi ve güvenirliğini yükseltme hedefiyle biçimlenmiştir. Dünya çapında uygulanabilir eğitim programlarımız, bir ömür boyu kariyer gelişimini destekleyerek sizi sektöre ve iş dünyasına hazırlar.

 

"Wenta Buhar Okulu"muzda, sektörün ihtiyacı olan eğitim stratejilerini uygulamaktayız. Alanında kendini kanıtlamış, iş yapısının sürecine hâkim, deneyimli ve profesyonel eğitim ekibimiz; her meslektaşımıza uygun eğitim stratejileri uygulanmaktadır. Bu strateji sistemi sayesinde katılımcılarımızın becerilerini diğer alanlarda da güçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

Hızla gelişen teknoloji dünyasında başarılı olmak için çok çeşitli deneyimlere sahip olunması gerekir. Küresel pazarda aranan hâle gelen ve gelecekte daha da önem kazanacak buhar eğitimi; proje geliştirmek ve bu projesini hayata geçirmek isteyen, geniş çaplı beceriler kazanmayı hedefleyen meslektaşlarımıza açık ve uygundur.

 Kişisel Verilerin Korunması - Çerez Politikası