Lütfen Bekleyiniz

Online Tahsilat
Bayi/Danışman/Proje Bürosu Girişi
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Giriş
Yeni Üye Şifremi Unuttum

HAKKIMIZDA

WENTA Isı Teknolojileri A.Ş.” deneyimli mühendisleri ve ekip arkadaşlarıyla 23 yıldır “ısıtma” ve “buhar” sektöründe hizmet vermektedir. İnovatif yaklaşımlar ve akılcı mühendislik çözümleri ile çağın teknoloji sistemlerini kullanarak yüksek kalitede “buhar jeneratörleri, buhar kazanları, kızgın su kazanları, kızgın yağ kazanları, ekonomizerler, degazörler, kapalı genleşme ve hidrofor tankları” üretmekte; anahtar teslimi tesisler sunmaktadır. Isı proses sistemlerinde otomasyon ve uzaktan kumanda sistemlerini başarıyla uygulayan firmamız “doğa dostu teknoloji” ve “müşteri memnuniyeti odaklı” çalışma ilkesini benimsemektedir. "Teknoloji ile iç içe, zaman ile başa baş..." ilkesiyle çıktığı yolda çağın gereksinimleri doğrultusunda imalatlar gerçekleştiren WENTA, sektöründeki gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Sektörün öncülerinden olan firmamız, akademik gelişmeye de önem vermekte ve bu doğrultuda "WENTA Isı Teknolojileri A.Ş." çatısı altında kurulan "WENTA Buhar Okulu"nda, uluslararası düzeyde kabul gören "Buhar Eğitim Programları" ile sektörün gereksinim duyduğu eğitim stratejilerini uygulamaktadır. 

 

WENTA ürünleri “ISO 9001, TSE, CE” kalite belgeli olup fabrikalarımızda uluslararası kalite standartlarının gerektirdiği normlara uygun imalat yapılmakta; opsiyonel olarak "LOYD ve TÜV Hidrolik Test” belgeli üretimler gerçekleştirilmektedir. “Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Belgelendirme Yönergesi”ne göre yapılan inceleme neticesinde "Hizmet Yeterlilik Belgesi” almaya uygun görülen WENTA; Ankara (3 fabrika), İzmir ve Kırşehir fabrikalarındaki üretimleriyle birçok ülkeye ihracat yapmakta ve yurt içindeki pazar payını artırma çalışmalarını sürdürmektedir.

 

  • Wenta Ankara (1) fabrikamızda; 5000m² kapalı ve 3000m² açık alanda  "Buhar Kazanları, Buhar Jeneratörleri, Kızgın Yağ Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Ekonomizerler, Termik Degazörler" üretilmekte ve bu mamuller, müşterilerimize anahtar teslimi sunulmaktadır.

 

  • Wenta Ankara (2) fabrikamızda; 5000m² açık  ve 3500m² kapalı alanda "Emayeli Tek ve Çift Serpantinli Boylerler, Akümülasyon Tankları, Buffer Tanklar, Elektrikli Boylerler, Denge Tankları, Hava Ayırıcılar, Tortu Tutucular" üretilmektedir. 

 

  • Wenta İzmir fabrikamız; Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde olup 4500m² açık ve 4000m² kapalı alanda "Emayeli Tek ve Çift Serpantinli Boylerler, Akümülasyon Tankları, Buffer Tanklar, Elektrikli Boylerler" üretilmektedir.

 

  • Wenta Kırşehir fabrikamızda ise 7000m² kapalı ve 4000m² açık alanda "Hidrofor ve Genleşme Tankları" üretilmektedir.

 

  • İstanbul Bölge Müdürlüğümüz, Avrupa Yakası'nda olup 1000m² alanda satış ve depo alanı ile hizmet vermektedir.

 

  • Özbekistan Bölge Müdürlüğümüz; Taşkent’te olup 1200m² alanda showroom, satış, depo alanı ve servis imkânı ile hizmet vermektedir.

 

  • Azerbaycan Bölge Müdürlüğümüz ise Bakü’de olup satış ve servis imkânı ile hizmet vermektedir. 

 

Firmamız, ayrıca yurt içinde geniş bir servis ağına sahip olup satış sonrasında da gereken desteği sağlamakta ve müşterilerinin taleplerine yanıt vermektedir. 

 

 "TEKNOLOJİ İLE İÇ İÇE, ZAMAN İLE BAŞA BAŞ..."

 

        

                        ANKARA FABRİKA                                               KIRŞEHİR FABRİKA                                          İZMİR FABRİKA

     

 

 Kişisel Verilerin Korunması - Çerez Politikası